tavainimene

Inimene näeb seda, mida ta usub, mitte ei usu seda, mida ta näeb

Posted in * by tavainimene on 03/11/2021

Ma sain küll pärast pikka kirjavahetust Tableau tudengilitsentsi, aga pole olnud aega seda aktiveerida. Tegin Exceliga, põlve otsas ja käsikaudu.

Lisasin paari varasema aasta kuu keskmised arvud.

6 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. Pime said, on 04/11/2021 at 09:41

  Näeb seda millest ta aru saab, uskuda võib ka ilma nägemata.

 2. kaarnake said, on 04/11/2021 at 15:52

  Mulle tundub, et covid19 surmade tõusulaine järel kõrgustesse tõusnud vaktsineeritute number on mingis seoses nende surmade vähenemisega. Ei teagi kohe, mida sellest arvata!

  • L said, on 07/11/2021 at 09:40

   Ei ole ju! Siit on puudu oktoober ja nov algus, kus surmad taas laes. Koos vaktsineerimistega. Selgitab seda?

  • kaarnake said, on 07/11/2021 at 18:54

   Igasugu abinõud mõjuvad alati viitega.

  • L said, on 07/11/2021 at 20:54

   Oot, aga see kehtib ainult minu jutu koht, aga mitte sinu? See taevasse tõusnud vaktsineerimine peakski ju viitega praeguseks olema mõjunud?

  • kaarnake said, on 08/11/2021 at 14:29

   Ma saan aru, et sind häirib mu vaktsineerimisega seotud irooniline lause. Tegelikult on haigestunute ja surnute arvu languse taga rohkem meetmeid, arvestades, et vaktsineeritute % elanikkonnast pole väga suur ja vaktsiinide kaitsetõhusus pole 100% (paljude jaoks on vaktsiini eesmärk hoida inimene täiesti tervena, kergem läbipõdemine ja surma või invaliidistumise vältimine pole piisav)
   Mistahes järelduste tegemiseks on vaja teada detaile. Kuna ma elan inimtyhjal ääremaal, siis saan asja vaadata distantsilt ja lubada endale mitte syveneda detailidesse. Teadaoleva põhjal saan praegu järeldada ainult seda, et antud haigus ei kavatse kuhugi kaduda, aga väga rangete piirangute rakendamine keerab väga palju asju nahka, mõelgem koolilastele, kaubandusele (esmatarbekaubad), põllundusele ja muule, kus inimesed peavad reaalselt kohal olema, et tulemusi saavutada. (Minu lastele nt distantsõpe väga ei sobi.) Seega, et minu hooldatavad pysiksid elus ja, ee, terved, lapsed pääseksid kooli ja perel oleks katus pea kohal ja rattad all, lasen endale kasvõi vanakuradi verd systida ja toitun terve talve ainult seentest ja lepakoorest, umbes nii, läheks asjad ainult paremaks. Kõigil hakkab see hullumaja juba yle viskama.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: