tavainimene

Olümpia-aasta

Posted in * by tavainimene on 21/06/2012

Treppidel ja koridoris kulutulena
levib uudis: homme on meil spordipäev, hurraa!

Ütlesin ühiskondlikule spordiorganisaatorile selge sõnaga, et olen nõus osalema ainult mõttespordis — mälumäng ja nii. Sündmuskohal selgus, et mind on kirja pandud orienteerumisse. Läksin nördinult aru pärima.

“Ära muretse, orienteerumises on mõttetööd täiesti piisavalt. Eelmisel aastal oli nii raske rada, et peakohtunik käis õhtul viimaseid oma ATVga metsas otsimas.”

Neelatasin kuivaks tõmbuva kurguga. Mobiil on ikka kaasas? Tikud? Veepudel? Nuga? Isikutunnistus? Testament? Kollektiivi alt vedada ei tohi, see on selge.

Kõlas stardipauk ja ma kappasin oma “kõik-on-põmst-terve-lihtsalt-väga-väga-kulunud” põlvedega läbi võsa nagu paanikas põder, üritades 20 kilo nooremaid kolleege mitte nägemisulatusest kaotada. 

Masintikandiga poekott ja kadakapuust võinuga on nüüd mu elu esimesed auhinnad sportlike saavutuste eest. Tõesti, ei ole suuremat võitu kui võit iseenda üle. Põlvi jõuab opodeldokiga määrida terve suve.

Suurim tänu kõigile treeneritele, kellega ma aasta algusest saadik kokku puutunud olen ja kelle nimesid ei hakka nimetama põhjusel, et nende tunnid on niigi väga ülerahvastatud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: