tavainimene

Meemida, meemida, meemida, jah

Posted in * by tavainimene on 28/01/2010

(Meem tuli, nagu ma aru saan, jankelt e. ja sesamy kaudu.)

1. Vasta all olevale kolmele küsimusele nii nagu heaks arvad. Mida põhjalikumalt, seda uhkem. Hea kui lingid jutuubi või kuhu tahes, et näidiseid kuulata saaks.
2. Anna 3-le kolmandas punktis nimetatud blogipidajale meemi “teatepulk” edasi ning teavita neid meemis osalemisest näiteks nende kommentaarilahtrisse. Või helistades kui numbrit tead. Või kolme lõdva tulbi, nukra naeratuse ja tordiga ka külla minnes.
3. Meemi saanud blogipidaja kopeerib reeglid ja lingitab talle meemiulatanud blogi ja annab tuld, nii et rägastikus tuli taga.

Küsimus 1: “Kui sa saaksid vabalt valida kõikide maailma muusikute ja ansamblite seast, siis kes võiks sinu pulmas esineda ja millist lugu sa nende esituses kindlasti kuulda tahaks (ei pea nende enda laul olema, võivad coveri teha)?

Küsimus 2: “Millist laulu sa iseenda matusel kuulda sooviks ja miks?”

Küsimus 3: “Leia kolm blogijat ja põhjendades muusikavalikut seosta neid mingisuguse ansambli, plaadi või lauluga ning ulata neile teatepulk edasi.”

 

1. Minu pulmad on kardetavasti nähtus kategooriast “põhja pool põhjapoolust”, aga kui juba fantaseerida, siis üleelusuuruselt. Ma paluksin lavale ABBA: see võiks meeldida erinevas vanuses sõpradele-sugulastele ja on nii kuulatav kui tantsitav (ega pulm pole kontsertaktus). Kohustuslik päevakohane pala olgu näiteks  “Andante Andante”.

2. Enda matused on jällegi üritus, millest tahaks meeleldi mööda nihverdada, aga ilmselt ei õnnestu. Olgu siis näiteks Annie Lennoxi “Into the West”. (Tahtsin kirjutada, et “loodetavasti see on vanadekodu fonoteegis olemas”, aga teatavasti on jumalad erakordselt pahatahtliku huumorimeelega olevused ja eriti meeldib neile nöökida ateiste. Hmh jah. “Here lies an atheist. All dressed up — and nowhere to go.“)

3. Meemi edasiandmisega on nii, et ma tunnen blogijaid väga vähe ja paljudele meemimängud nagunii ei meeldi. Aga kes soovib, võib palli mängus hoida.

Polaarkarule sobib tegelikult suurepäraselt tema enda valitud theme song, aga miks mitte ka Beautiful Southi “Little Blue”:


Iibisele sobiks minu meelest Fixi “Parim päev sul veel on ees”, aga seda ma netist kahjuks lingitaval kujul ei leidnud. 

 Indigoaalane: Joni Mitchell ja “For Free”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: