tavainimene

November

Posted in * by tavainimene on 12/11/2020

Nüüd on siis selge, et tuleb rahvahääletus. Või siis küsitlus. Ei, ikka hääletus. Või oli see küsitlus? Igatahes, ta tuleb. Aga mitte aprillis. Võib-olla mais. Või siis mitte. Küsimus on nüüd ka selge: kas Eestis kehtivad mehe ja naise vahelised abielud? (Mõttekoht: mis juhtuks siis, kui enamik vastaks “ei”?)

Sotsiaalmeediast võib lugeda otse uskumatuid asju. Üks ultrakonservatiivne hidalgo kirjutas, et kui samasoolistele paaridele anda õigus abielluda, siis oleks see sama, mis lubada mootorratturid jalgrattavõistlusele. Ma pidin naerust telefoni käest pillama. Et siis samasoolised paarid on abiellumises nii palju võimsamad. Ja abielusid on ühiskonnas piiratud arv ja kui homod ühe eest ära napsavad, on heterod sellest igaveseks ilma. Tegelikult ei ole siin muidugi midagi naljakat, kümned inimesed jagasid seda jampsi. Aga kümned inimesed jagavad ka seda, et koroonaviirust pole olemas või kui on, siis on see kerge gripp, ja maskid lämmatavad terved inimesed haigeks ja see kõik on kasulik Teadagi Kellele. Hämmastav, kui palju on meie seas virolooge ja epidemiolooge; maailma targim rahvas, jumala eest.

Ega tavameedia muidugi palju alla ei jää. Emotsionaalselt ülesköetud isikud seletavad, et abielu saab loomulikult olla ainult mehe ja naise vahel, sest see on Eluolemuse Ülipüha Alustõde. Marksismi-leninismi õpetus on võitmatu, sest ta on õige. Põhiseaduse ja abielumõiste kaitse all peab olema ainult Eluolemuslikult Loomupärane mehe ja naise liit, mis annab ühiseid bioloogilisi järglasi. Nojah. Ma arvasin, et üksikema lapsega on ka riigi kaitse all, aga ju ma siis eksisin. Ja ilmselt siis ei anta abiellumise õigust mehele ja naisele, kellel on kummalgi varasemast juba omad eraldi bioloogilised lapsed ning nad on mõlemad steriliseeritud. Või siis ikkagi antakse? Kas erisoolise abielu üldise pühaduse oreool lunastab ka need rüvedad isikud?

Eks ma saan ju aru küll, et siin on küsimus põhimõttes. Kas Rootsi või Poola. Huvitavaks teeb asja see, et inimesed tahaksid elada nagu Rootsis, aga hääletavad nagu Poolas.

5 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. OMG said, on 12/11/2020 at 15:40

  Kui vaatad rohkem neid guugli sund reklaame, siis saad teada kuskohast see rumalus tuleb. Aga ennemuiste said kõik loomad ja inimesed aru ühtemoodi, nüüd peavad saama ameerikamoodi. Tänapäeva ajakirjandus ongi selline, et alguses tehakse maski vastu kampaania ja pärast on hea maskikandmiste kampaaniat teha. Kõik peab kontrolli all olema, kui ei ole siis on jama. Jama kui rahvas ise otsustab.:)

 2. _kaur_ said, on 12/11/2020 at 17:16

  Mitu SQL päringut selle sissekande jaoks siis vaja oli?

 3. nodsu said, on 12/11/2020 at 20:39

  Kusjuures jah, see steriliseeritud või lihtsalt viljatute meeste-naiste küsimus oleks tõesti neile adekvaatne esitada. Eriti mõeldes sellele, et 18.-19. s vahetusel oligi Eestis õhus, et meestel, kes ei suuda lapsi sigitada, keelatakse abiellumine.

 4. Anni said, on 14/11/2020 at 22:03

  Kas keegi tänapäeval tahaks Rootsis elada?

 5. kaarnake said, on 21/11/2020 at 00:25

  Fb-s pakkus keegi välja geniaalse lahenduse – koos synnitunnistusega saab värske Eesti Vabariigi kodanik kohe ka abielutunnistuse. Siis on ta kõigiga abielus ja kellelgi pole kaebamist.
  (Välismaalased seda muidugi ei saa. Aga nemad ongi kahtlased, onju.)


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: