tavainimene

Külmkappide vaheline maailm

Posted in * by tavainimene on 24/10/2017

Kui me ütleme, et seksuaalne ahistamine on “all about power” ja seksiga pole sellel midagi pistmist, siis me jätame midagi ütlemata. Vanu ja koledaid naisi üldjuhul ikka seksuaalselt ei ahistata. Neid alandatakse ja diskrimineeritakse igal muul mõeldaval viisil. Tõenäoliselt ei anna nad … ee … ahistamismängus saakloomana piisavalt palju punkte.

10 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. Morgie said, on 24/10/2017 at 10:34

  Vaata, nende abistajate üheks olulisemaks argumendiks on tihti, et ahistatu peaks olema meelitatud, et teda tahetakse – või siis, et ahistatu, kes mänguga kaasa ei lähe, on frigiidne vmm vigane.
  See on juba iseenesest nii jälk ja ohvrit süüdistav seisukoht, et naine, kellele seks muus mõttes igati meeldib, peab nüüd hakkama kuidagi tõestama, miks ta just seda meest või seda lähenemisviisi ei taha ja et sellel pole mitte midagi pistmist naise enda võimekusega seksi osas.

  Ainus võimalus sellisest olukorrast võitjana välja tulla – jah, ikkagi võimumängud – on nätskelt kleepuv inkrimineerimispall viskajale tagasi põrgatada. “Sa ei taha seksi vaid domineerida, ise oled frigiidne.”

  • Morgie said, on 24/10/2017 at 10:36

   *ahistajate, näh

 2. Kaur said, on 24/10/2017 at 11:55

  Maikad kirjaga “kui sa mind ei ahista, siis sa ahistad mind”.
  Jagada tänavatel mammidele talvejope peal kandmiseks.

 3. Kaur said, on 24/10/2017 at 12:15

  Teiselt poolt:
  With high testosterone males, women are naturally happy to become wives and mothers. In the absence of alpha males, women seek self-actualization in other ways. They become prey to all sorts of depraved philosophies such as feminism, atheism, and collectivism.

 4. nodsu said, on 24/10/2017 at 16:19

  Kõige rohkem ahistatakse üldse lapsi (ja päris palju eelpuberteetikuid või värskeid puberteetikuid, mitte pealtnäha täiskasvanuid), mis illustreerib võimuteemat päris hästi – vanema naisega on ikka nagu ohtlikum…

  no ja sõja ajal vägistati ikka kõiki, tittedest vanaeitedeni.

 5. nodsu said, on 24/10/2017 at 16:22

  a see, et mingist vanusest justkui hakkab seksuaalsest ahistamisest juba pääsema, ei tähenda tingimata, et ahistamine oleks seksuaalkäitumine partneri otsimise mõttes. see tähendaks lihtsalt, et fertiilses eas naistele on ette nähtud see spetsiifiline alandamisvorm, menopausijärgsetele mingi muu. see ei muuda asja võimulisust.

  sest no kuidas peaks partneri leidmisele kaasa aitama eneserahuldamine tema kõrval istudes vms?

 6. nodsu said, on 24/10/2017 at 19:00

  aga punktide andmise point on muidugi hea. kui on ühiskond, kus naised on pigem vallasvara kui inimesed, siis saab neid ahistades alandada nende omanikest mehi – “rikun sinu vara, nii et sa ei saa temaga nii palju järglasi saada. või siis alandada üldse ilma naiseta mehi. aga igal juhul on see võimumäng.

  apropoo: loetu põhjal tundub, et sedasorti ühiskondades ongi naisel siis kõige madalam staatus, kui ta on fertiilses eas – mõtlen nt Montaillou küla raamatu peale, kus noor abielunaine sai reeglina enesestmõistetavalt peksa, aga menopausi järel naise staatus tõusis (kusjuures meeste staatus vananedes hoopis langes). Meile tuttavatest ühiskondadest on mustlastel umbes sama: väikesed tüdrukud on hoitud ja hellitatud nagu nende lapsed üldse; abielludes algab raske periood, kus on palju kohustusi, aga väga vähe õigusi ja võimu; ja hiljem võib vana naine jälle terve suguvõsa üle valitseda.

 7. nodsu said, on 24/10/2017 at 19:08

  üks asi tuli veel meelde (ma olen “saada kommentaar” nupuga ikka liiga trigger happy) – ma ei tea, kuidas on vanade naistega, eks varsti saan ise teada, aga koledaid naisi ahistatakse küll nii, et vähe pole. sest ahistajad eelistavad ebakindlamaid objekte.

  enda ja tuttavate kogemus on, et kui end hästi lille lüüa ja olla rõõmus ja enesekindel – tähendab, ka atraktiivsem – siis on igasuguste järelekarjujate, näkkukukkujate ja käperdajatega vähem probleeme kui siis, kui olla loppis, rasvase pea ja masendunud näoga. halb enesetunne ja halb välimus oleks nagu täiega tropimagnet.

  _külgelööjaid_ on ilusast ja enesekindlast peast rohkem, aga külgelöömine on hoopis teine asi.

 8. Anomaalica said, on 28/10/2017 at 11:28

  Kui noormees istub bussis deodorandi pudel taskus siis, võib naistefantaasia luua seksuaalse ahistuse olukorra olenematta kõrgest vanusest.

  • mustkaaren said, on 02/11/2017 at 17:33

   Roosa teatud anatoomilise disainiga pehme otsaga deodorandipudel, hõh hõh hõh.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: