tavainimene

Meesteta küla 2

Posted in * by tavainimene on 31/05/2017

Töömees ilmus välja, vara hommikul ja väga lühikese etteteatamisajaga. Jõudis kohale, tellis kohvi, vaatas ringi ja esitas traditsioonilise küsimuse “no kas teil siin siis mõnda meest ei ole”. Suutsin üliinimliku tahtepingutusega hoiduda midagi nähvamast ning teatasin napilt ja jahedalt, et ei ole jah. “Kohe üldse ei ole?” täpsustas spetsialist kulme kergitades ning kommenteeris ise elutargalt: “Nojah, nagu ikka — läbivõtjaid on küll, aga äravõtjaid ei ole.”

Ma olen rustikaalse huumoriga maast madalast karastunud, aga mul oli siis ka veel suu ammuli, kui tarkuseallikas oli töö (kiirelt ja korralikult, ei saa salata) lõpetanud, autosse hüpanud ja tolmupilves kaugusse kadunud. 

8 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. lendav said, on 31/05/2017 at 08:02

  Huvitav, minu käest ei küsi keegi, kas mul siin mõnda meest ei ole. Hoopis ütlevad, et “sa peaksid omale mõne rikka mehe võtma”.

 2. Morgie said, on 31/05/2017 at 08:28

  Oh :D

  • Morgie said, on 31/05/2017 at 08:29

   Spetsialistile ei taha nagu pahasti ka öelda, ähk läheb teinekordki teda taris ja ega talle peenetundelise suhtlemise eest ju ei makstagi.

  • Morgie said, on 31/05/2017 at 08:30

   Või noh, ma ei tea, kuidas mõjuks, kui kohe esimesele küsimusele vastata, et kmoon, mina olengi siin see mees, ema, isa ja Kotermannide kass ühes isikus.

 3. Manjana said, on 31/05/2017 at 17:50

  Ma just mõtlesin, et kui ma kutsuks töömehe ja ta mulle nii ütleks, et mida ma vastaks. Mul tuli väga hea vastuse mõte: “Seksima tulid siia või tööle?” Ja siis lugesin jutu lõpuni ja sain teada, et töömehele siuke küsimus just meeldinud olekski :)

 4. kristallkuul said, on 31/05/2017 at 18:50

  Lugesin, kulmud juuksepiiril. Absurd!

 5. Paula said, on 31/05/2017 at 23:15

  Naer saalis.
  Kui ma veel abielus olin, siis oli mul selline ei mees, kes ei teinud pahtlilabidal ja kruvikeerajal ka vahet, kogu ehitus ja remont oli minu ala. Ma olen korduvalt elanud läbi vestlust töömehega, kes kuulab küll, mis ma talle räägin ja siis ütleb, et jah, ootame siis ikka peremehe ka ära. Või kui ma olen ta ikka tööle saanud, siis iga küsimuse puhul tahaks ta nüüd peremehega ka rääkida.
  Lõpuks ei aidanud muud kui lõin käed puusa ja ütlesin, et mina olen ainuke peremees, kellega ta räägib ja harjugu ära. Ilmselt sai elusegse trauma 😀

 6. murulane said, on 01/06/2017 at 15:52

  Kui mina vastselt abiellusin ja mingi kodune pidu oli,esitas keegi lauas küsimuse,et :”Ka sa suitsu ka tõmbad?” Ja keegi mehe sugulastest tahtis vaimukas olla:”Ei,tema t õ m b a b ringi,muhhahhaa”…
  Eluks ajaks jäi see labasus meelde.Täielik paralleel selle ülatoodud töömehe “läbivõtja”-jutuga.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: