tavainimene

Vahva vastne maailm

Posted in * by tavainimene on 15/08/2016

Üleliigsed inimesed teadmusühiskonnas?Hah, küll nad meie jaoks midagi välja mõtlevad. Kõigile, kelle IQ on alla 120, määratakse puue, vähenenud töövõime ja pension.

5 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. mustkaaren said, on 15/08/2016 at 21:45

  Ajalooliselt on alla 120 IQ-ga inimesed teinud neid lihtsaid nn vähetasuvaid töid, et mitte nälga surra. Neid on olnud rõhuv enamus mistahes yhiskonnas ja nende töö pealt kooritavatelt maksudelt on loodud tsivilisatsioonid ja kogu ajaloo kultuuripagas. Need suhteliselt vähesed kõrge ikuga noored vati sees kasvanud inimesed, kes praegu ennast jumalatena tunnevad, ilmselgelt ei kujuta ette yhiskonna toimemehhanisme ega tea midagi maksusysteemist. Rahandus ja maksundus töötavad täpselt samamoodi nagu kõik termodynaamika seadused – aine, energia ja maksuraha liigutamisel yhest olekust ja käest teise on alati kadusid, kulusid ja teenustasusid ning iseenesest ei teki aineid ega vahendeid maailma juurde, aga virtuaalreaalsusi e luulumaailmu ei saa raamatupidamises kuidagi reaalsetel ridadel kajastada.

 2. tavainimene said, on 16/08/2016 at 07:14

  Lihtsaid asju hakkavad rumalate inimeste asemel tegema targad masinad. Väidetavalt. TTÜ professor kinnitas küll, et see juhtub pigem 1000 kui 10 aasta pärast. Aga no mine tea.

  • mustkaaren said, on 16/08/2016 at 07:42

   Aga ikkagi ei ole olemas juriidilist ega empaatilist argumenti, mis sunniks tarku inimesi rumalatele luksuslikku elustandardit pakkuma ja rumalaid omakorda headeks ja systeemi toetavateks inimesteks hakkama. Isegi praegune olukord tekitab paljudes inimestes soovi ja annab võimaluse asuda neid toitvat ja tasuta elu päästvaid systeeme lõbu pärast lõhkuma. See on põhjus, miks utoopiad iial tööle ei hakka.

  • tavainimene said, on 16/08/2016 at 11:25

   No puudetoetus nüüd luksuslikku elustandardit vast ei taga.

  • mustkaaren said, on 18/08/2016 at 09:03

   Just nimelt ei taga, sest pumba juures olijad ei ole sellest mitmel põhjusel huvitatud. Yks põhjus mh on vajadus säilitada oma yleolek massidest.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: