tavainimene

Humanitaarküünik

Posted in * by tavainimene on 13/05/2015

Põgenike jagamine Euroliidu riikide vahel peaks käima samal põhimõttel nagu NBA draft — vaeseimad riigid saavad esimestena valida.

4 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. kaaren said, on 14/05/2015 at 15:07

  Just, sest viisakaid ja töökaid inimesi pole kunagi liiga palju, aga kiiresti testosteroonist pulbitsevate päevi varastavate täisjõus meeskodanike mass tekitab kiiresti terve rea hädasid.

 2. tavainimene said, on 17/05/2015 at 08:01

  Tuleks välja töötada komplekstest, mis hindab nii inimese isiksuseomadusi, väärtusi, teadmisi kui oskusi. Ja siis paneme esmalt kõik kodanikud seda lahendama. Ja iga uussisserändajakandidaat, kes saavutab riigi keskmisest kõrgema skoori, saab rohelise tule.

 3. kaaren said, on 03/06/2015 at 13:10

  Kõige uuema postituse peale- mul on jumalate naljasoone ja soosikute valimise poliitika kohta nii mõndagi öelda. Vaimsed sfäärid on liiga karistamatult heade inimeste kallal toimetama asunud, tundub mulle. Ja see kisendab vaimse kättemaksu järele.
  Seda, et tean, mida te tunnete, ei kommenteeri.

 4. tavainimene said, on 04/06/2015 at 10:55

  Nojah. Minu käitumises võiks religiooniantropoloog tuvastada küll teatud esivanematekultuse elemente (kartulipaneku lõpetuseks kergitan ikka taeva poole klaasikest ja palun, et “nemad seal kõik” saagi edenemisele jõudumööda kaasa aitaks), aga mõistusega võttes ma vaimsete sfääride olemasolu ei usu. Kahjuks. Taas nägin ma päikese all, et jooks ei olene kärmeist ega sõda sangareist; samuti ei olene leib tarkadest, rikkus mõistlikest ega menu osavaist, vaid aeg ja saatus tabab neid kõiki.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: