tavainimene

Pealtkuuldud

Posted in * by tavainimene on 29/04/2015

No joomisevastased reklaamid kindlasti ei tööta. See on puhtalt mahavisatud raha. Telefonis vilgub kogu aeg mingi passiivse joomise noomitus; kurat, ma ei ole üldse viinavõtja inimene, aga selline peedistamine võib küll jooma ajada. […] No jah, suitsetamine on vähemaks jäänud küll. Aga ega see ei ole mingi kuradi tervishoiuministeeriumi reklaamide pärast. Suitsud on nii kalliks läinud lihtsalt. Viina hinnale võiks ka kõvasti juurde panna. Ja eriti nendele lastejookidele; kurat, see pooleteiseliitrine džinn või siider võiks ikka üks kuus-seitse euri maksta. […] No suitsetamist vähendab veel rohkem see, et enam ei tohi ju kuskil tõmmata —  töö juures ei tohi, kõrtsus ei tohi. Heh-heh, kuule, äkki saaks joomist ka nii vähendada, et keelaks kõrtsus joomise ära — pead minema välja ukse taha, et oma pits ära visata, või siis eraldi ehitatud joomaruumi. 

Advertisements

2 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

  1. Morgie said, on 29/04/2015 at 15:46

    Need passiivse joomise reklaamid tõesti ei tööta, sest – kellele need mõjuma peaksid? Päti välimusega onule bussis? Normaalne lapsevanem ei anna lapsele alkoholi eniveis, aga endale peaks ikka tohtima klaasikese kallata vahel harva?

  2. kaaren said, on 30/04/2015 at 22:31

    See viimane lause on lahe. Nii värskendav. A ma nagunii võtan ainult 1 tumeda õlle per nädal, või per kuu. Aga muidu on joomine eesti kultuuri pärisosa juba viimased 200 aastat, kui mõisnikud avastasid viinaäri. Nyyd on yhel pool.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: