tavainimene

Inetu tõde

Posted in * by tavainimene on 04/12/2014

Koleda naise peale mehel lihtsalt ei seisa, ükskõik kui õilsa südamega kumbki neist on.

Advertisements

7 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. Priit said, on 06/12/2014 at 21:02

  Esiteks: mis on kole? Teiseks: kui koledast on jutt? Kolmandaks: miks koledusele vastukaaluks vaid süda ja mitte mõistus panna?
  Kole ja ennastohverdav mõnd ehk ei eruta (kuigi kindlasti on ka neid), aga seda olen küll tähele pannud, et intelligents võib erutada ja keskpärast välimust või mõnd defekti tugevalt kompenseerida. Ei ole need mehed kah nii pealiskaudsed, nagu kohati näidata tahetakse.

 2. nodsu said, on 06/12/2014 at 23:20

  miskipärast läks mu mõte nüüd sinna radadele, et kui midagi juba üldse pähe tuleb, on kellelgi ka selle fetiš. st kindlasti on kellelgi ka koledate naiste fetiš (st tema enda arust koledate). ma tean ise inimesi, kelle jaoks on seksuaalselt erutav see, mis on räpane (mudamaadlus oleks kõige banaalsem näide) ja räpasest koleduseni polegi vast nii suur hüpe.

 3. tavainimene said, on 07/12/2014 at 10:02

  Jah, eks pea igast reeglist on erandeid :)

  “Kole” ja “süda” on selles tsitaadis ilmselt üldistused. Ja jutt ise paigutus sellesse evolutsioonipsühholoogia diskursusesse, kus targutatakse, et suur osa meie kultuuri konventsioone on juureotsipidi asjaolus, et naisel on puhtfüsioloogiliselt võimalikum olla mitte-erutavas vahekorras, mis hõlmab kahetsusväärsel kombel nii halastusseksi kodurahu nimel kui prostitutsiooni ja vägistamise.

  • nodsu said, on 08/12/2014 at 01:44

   teisest küljest tean ma usaldusväärsest allikast nimega “Täitsa Päris Mees rääkis”, et vähemasti väga noortele meestele on füsioloogilist erutust naeruväärselt kerge tekitada. õigupoolest vajavat nad mingeid spetsiaalseid anti-stiimuleid, et vahepeal ka mitteerutatud olekus olla.

  • nodsu said, on 08/12/2014 at 01:45

   … ja et näiteks teismelistele poistele on avalikus kohas ujumaskäimine seetõttu alati tohutu piinlikusriskiga üritus.

  • nodsu said, on 09/12/2014 at 23:39

   a kodurahu nimel või muidu heast südamest saab ka igasuguse füsioloogiaga mees halastusseksi pakkuda, kui tal ülejäänud keha funktsioneerib. see seismise asi on peamiselt ikka mehe enda rahulduse koha pealt tähtis, mitte naise.

 4. tavainimene said, on 23/12/2014 at 12:23

  Ma katsetasin seda fetiši-lohutust (“ära muretse, kuskil on kindlasti mõni pervert, kellele ka sina meeldid”) ja see ei toiminud, vähemalt mitte soovitud viisil.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: