tavainimene

Vana ja kuri

Posted in * by tavainimene on 11/04/2014

Mis tilliga palgalõhe?! See on jälle mingi välismaalt kinni makstud lollus ja nilbus. See, et Eestis saavad mehed rohkem palka kui naised, näitab, et siin on veel säilinud mingid normaalse ühiskonna tunnused. Mehed peavadki rohkem teenima, see on nende roll perekonnas. Jätkusuutliku ühiskonna elementaarosake ei saa olla üksikindiviid. Selleks on perekond, mis koosneb mehest ja naisest — kes oma erinevate omadustega üksteist täiendavad. Mees on tugev, julge, taiplik ja ettevõtlik leivateenija. Naine on õrn ja hoolitsev kodulooja. See erinevuste pingeväli teebki nad üksteisele vajalikuks ja hoiab perekonda koos. Kui te hakkate muutma naisi rämedamaks ja mehi vedelamaks, et nad oleksid võrdsemad rahateenijad — siis ei teki enam ka perekondi, ei teki lapsi, üldse mitte midagi. 

4 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. e. said, on 11/04/2014 at 09:26

  Ja kui naine mis iganes objektiivsetel põhjusel mehele ei lähe (nt et mitte meest õnnetuks teha), siis tuleb ta ühiskonnast välja heita, kuna ei täida oma ühiskondlikku ülesannet ja pole seega selle täieväärtuslik liige?

 2. tavainimene said, on 11/04/2014 at 09:38

  No ma kujutan ette, et tsiteeritud koolkonna käsituses normaalne ühiskond kuidagi iseenesest vormib tütarlapsi abielukõlblikuks või vähemasti abielusoovlikuks, nii et vanatüdrukud oleks väga vähesed erandid, kes ei kujuta endast sotsiaalses mastaabis probleemi.

 3. Mõtsik Kaaren said, on 11/04/2014 at 20:24

  Tulge mulle minu aiaplogisse kylla, seal te näete naisi ja mehi. Täpsemalt – , naisi, kes ei soovi elujõuetute ja toimetulematute meeste alluvuses äärmises viletsuses virelda, vaid katsuvad ise mõne vajaliku ameti selgeks õppida. Muidugi, selle hinnaga, et pole enam aega ebapraktilise peibutusdekooriga tegelda, vaid hädavajalikum oskus on veetorustiku paikamine ja maanteel lagunenud auto sõidukõlblikuks putitamine, jne jne jne… Keskeas tuleb tunnistada kurba seisu, kus isegi keskpärast meesmaterjali napib,see-eest on järjest rohkem ebaadekvaatse enesehinnanguga ebausaldusväärseid alkoholisõltlasi… Mu tutvusringkonnas on hämmastavalt palju korralikke, viisakaid, vaguraid yksikuid naisi, kelle ainsaks puuduseks delfi kommentaatorite rõhuva enamuse silmis on – nad ei lase ennast peksta.

 4. tavainimene said, on 11/04/2014 at 20:58

  Haa! Ja miks on mehed elujõutud, toimetulematud ja ebausaldusväärsed? Sest naised pole neid piisavalt usaldanud, austanud ja toetanud, pole lasknud neil oma mehelikkust realiseerida ja vastutust võtta, vaid on üritanud neid kontrollida ja juhendada ja lõpuks kõik oma õlgadele võtta ja ise ära teha! Nii ütleb meile Laura Doyle raamatus “Julgus alistuda”. (Igaks juhuks täpsustan, et ise ma pole seda lugenud.)


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: