tavainimene

Business as usual

Posted in * by tavainimene on 29/11/2013

Merkel on justkui ka naisterahvas, olgugi, et ta väga atraktiivne välja ei paista, aga sellegipoolest,” kommenteeris N. /…/ N. arutles, et kuidas siis sellest 40 protsenti võtta. “Ma ei saa aru, kuuest võtta 40 protsenti on 2,4 liiget, kust me siis võtame selle transvestiidi,” lausus ta. /…/ Naised peavad mõtlema meestest enam, mida nad täpselt soovivad, kinnitas N. /…/ N. lisas, et luges hiljaaegu ühest poliitikust, kelle vanust üle 35 aasta ning kellel polnud lapsi. /…/ “Ühel hetkel on nelikümmend aastat vana ja lapsi ei ole ja mis siis saab? Kuidas teiega lood on, kas teil on kõik korras,” küsis N. (N. ei ole, muide, mingi külalollike, vaid suure börsifirma nõukogu esimees.)

Ekspressi vahel ilmus NO99 viimase päevakajatüki tekst, kus kirjeldati, kuidas valitsuserakonna pealiini ja võimuvertikaali kahtluse alla seadnud naispoliitiku kohta on hakatud tegema spetsiifilisi märkusi (“Psst, printsess tuleb!”, “Sina oled ju selle teema tädi”).

Jah. Kindlasti on olemas sada uuringut, mille kohaselt naised kahetsevad sada korda rohkem lastega veetmata jäänud aega kui täitmata jäänud müügikäibekasvuplaani. Ja poliitikasse pole kindlasti asja kaunishingel, kes ei suuda lõõpijatel suud kinni panna — või kuidas ta muidu loodaks veel valijatega suhelda. Nii et kõik õige.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: