tavainimene

Vanad ja pahurad 2

Posted in * by tavainimene on 04/03/2013

Sõnade “active”, “fit”, “vita” jts esinemine toidutoote nimes suurendab lõpmatult tõenäosust, et tegu on eriti kange suhkru-, tärklise- ja transrasvapommiga. Nagu need hommikuampsud. Võta suvaline magus küpsis, pakenda ühekaupa ära, kirjuta peale “energilise päeva rõõmus algus” või “terve päeva energiline algus” või “eduka päeva jõuline algus” vms — ja müü ropu raha eest. Ostavad!

Advertisements

3 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. Mõtsik Kaaren said, on 05/03/2013 at 08:47

  Lõpuks ometi saan wordpressi sisse, see keskkond on mind nädalaid valvsalt jälginud ja alatult peetinud!
  Allpool on palju teraseid, täpseid ja yliheal kirjanduskunstilisel tasemel mõtteavaldusi. Ei teagi kohe, millist kommenteerida. Aga mind teeb valvsaks Sinu pidev dekoreeritud rahulolematus oma fyysilise vormiga. Arvan, et kui Sa meeldiva ja mõnusa suuremustrilise ning kaunivärvilise siidkostyymi peale paned imelise heegelsalli v tikitud sõba, jalga pilkupyydvalt ilusad ja mõnusad täisnahast jalgu hellitavad kingad, toast väljudes silitad veel oma lemmiksõnajalga ning lehvitad papagoidele köögikardinal, seejärel tantsiskled meeleoluka muusikaliviisijuppi ymisedes kogu oma koguka koguga kergejalgselt trepist alla (see ON võimalik, tean omast käest), siis ei häiri Sind kaalunumber, olgu see siis 40 v 140 kilo, Ma kahtlustan, et pigem tekitab stressi ja rahulolematust oma kehaga linnakeskkonnas paratamatult pealetykkiv meedia kõigi oma kõrsjalgadest modellidega pluss pidev ebakindlus materiaalse maailma veidruste suhtes. Ka mina ei ole oma kerega eriti rahul, aga paraku palju kergem kehakaal teeb nt ehitusmaterjalide laadimise, ehitustööriistade ja valvekoera taltsutamise v joodikutest naabrionude peletamise pigem võimatuks, sest naiselikuks peetavast peenest ilust pole kahe-ja-pooletonnise kaubiku killustikku täistoppimisel ega muudel asunikutöödel eriti abi. Seega lepin sellega, mis on, ja võtan, mis võtta annab, ilu las jääb järgmisesse elusse, leppigem siis seekord tarkuse ja töökuse andidega… Mis ei takista Sind elamast omaenda haritud, seltskondlikku ja (minu vaatenurgast vaadates) ilusat elu elamast.
  Huvitav, kas sel aastal ikka tuleb kevad teisiti?

 2. Mõtsik Kaaren said, on 05/03/2013 at 08:50

  PS. Mina olin see tyyp, kes peab pungilõhnalist aiaplogi ja koob kampsunimasinaga. Kas me võiksime edasi kommentaarisõbrad olla?

 3. tavainimene said, on 05/03/2013 at 14:28

  Tänan! Mina ei tea, miks see WordPress perutab, mina seadetes midagi muutnud ei ole. Muidugi oleme sõbrad.

  Ega ma olen iseendaga ka enamuse ajast kui mitte just hea sõber, siis vähemasti kauaaegne elukaaslane, kelle arvukatesse puudustesse suhtutakse heatahtliku huumoriga. Aga suuremustrilises siidkostüümis ma istuksin suvel pärast päevakuumuse järeleandmist õunapuu all aiatoolis, hingates sisse värskelt niidetud muru magusat lõhna, kuulates mesilaste suminat, rüübates hästi külma ja kuiva siidrit ning võib-olla lugedes mõnda head vanamoodsat romaani.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: