tavainimene

Spordiveerg

Posted in * by tavainimene on 03/03/2013

Mhh, reggaeton ei ole ilmselgelt minu teema. Omavõnkesagedus ja nii edasi — nagu üritaks keegi suurt külakiike kiiresti edasi-tagasi sakutada. Rangelt võttes ei ole tants üldse minu teema, ja see sai enam-vähem selgeks juba kooliaegse kohustusliku rahvatantsuga. Aga ma ei jäta ja pusin edasi — tsiteerides klassikut — “not because it is easy but because it is hard“.

See-eest on kolme talvekuu kohta kokku ette näidata 32 tundi suusatamist. Distants muidugi väga uhke ei tule, arvestades minu rahvamatkaja-tempot, aga no ikkagi päris mitu maratoni läbitud.

Kahju, et kodus eriti liigutada ei saa. Mati peal midagi väga rahulikku ehk saaks, kõhulihaseid ja värki. Aga igasugune hüplemine, ammugi veel jalatsites, on absoluutselt välistatud. Meie kortermaja on nõukaimpeeriumi viimase dekaadi halva ehitustava eepiline näide, mistõttu piisab sellest, et ülemiste naabrite bolonka diivanilt maha hüppab, kui mul hakkab lamp laes tilisema. Võite ise edasi kujutleda: “Tartus varises kokku viiekorruseline elumaja. Õnnetuse põhjuste selgitamiseks on algatatud juurdlus. Rusude vahelt välja toimetatud raskesti vigastatud majaelanik jõudis öelda, et vahetult enne katastroofi läbistasid maja põhikonstruktsioone tugevad rütmilised tümpsud. EMHI pressiesindaja sõnul registreeriti piirkonnas lühiajaline seismiline anomaalia, kuid selle täpsem iseloom on selgitamisel.” Missugune viis ajalukku minna …

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: