Kübermeel ja selle avaldused
http://arvamus.postimees.ee/1006584/siim-tuisk-anonymous-pole-organisatsioon-vaid-kubermeeleavaldus/ — mul on kahtlus, et siin aetakse jälle segamini valitsus ja riik. Kui eesmärk on protesteerida valitsuse poliitika vastu, siis ei pruugi riigi osutatavate teenuste halvamine olla selleks adekvaatne meetod. Avaldan meelt valla sotsiaalpoliitika vastu sellega, et lasen (salaja, anonüümselt) sotsiaaltöötaja elektriautol aku tühjaks? Arvake, kes jääb sel päeval ilma supita?
Teiseks — ma pole muidugi asjatundja, aga minu mulje kohaselt küberruumis puuduvad piirid ja piirivalvurid. Parlamendi ette plakatitega vehkima pääsevad kõik Eesti territooriumil seaduslikult viibivad isikud ning jõudu neile selleks. Aga e-teenuste maha võtmises võiksid siis osaleda mistahes riigi anonüümuste leegionid? Millegipärast meenusid juunipöörde aegsed importmeeleavaldajad …
Kui juba julgeteks ettepanekuteks läks, siis miks mitte seadustada pommiähvardus kui veretu meetod institutsiooni võimekuse halvamiseks?
Üldiselt kaldun ma arvama, et kui inimene ei viitsi ennast oma meele avaldamiseks arvuti tagant välja vedada, siis pole probleem tema jaoks piisavalt tõsine.
Aga mis siis kui laenud ja liisingud on ikkagi vaja ära maksta? :P
Veel hullem, avastad, et oled ainus teisitimõtlejast friik seal Toompeal oma plakatiga.
Et siis häbelikud revolutsionäärid ja liisingute pärast muretsevad mässajad?
mhmh:)
tahaks inimväärset palka küll, aga kui kuskil meelt avaldad, siis järgmine kuu oled kuuse all. – kirjutan parem kommentaariumisse