tavainimene

Naistepäevalaupäev

Posted in * by tavainimene on 08/03/2012

Elavas ettekandes võib täitsa kuulata ka sellist muusikat, mis raadiost kõlades ühtki emotsiooni ei tekita. Nii et kahe staarhurmuri kontsert osutus kokkuvõttes üksjagu paremaks, kui olin kartnud, kuigi vokaalset ornamenti oli paljuvõitu. Raudse ajastu Mägi ja Joala. Kahju, et puuduvad uued Oidid ja Naissood.

Kontsert lõppes sellisel narril kellaajal, et kohvikud olid juba tühjad, aga ööklubid veel kinni. See poliitika paneb mind jätkuvalt imestama. Mina arvan, et on inimesi, kes tahaks õhtul kella kaheksa-üheksa paiku (õhtusöök söödud, kohv joodud) pisut jalga keerutada, et varsti pärast südaööd koju minna ja järgmiseks hommikuks töövõimeline olla. Aga meil avatakse klubid siis, kui tööinimene ammu magab (et las peohimulised joovad enne kodus kõhu täis), ja elu läheb seal käima alles vastu hommikut.

Pärast mõningast sihitut kulgemist kibekülmas õhtus maandusime lõpuks Trehvis, kus toimus üritus nimega Emajõe Bluus, nagu internet nüüd tagantjärgi teatab. Vaat see mulle meeldis. Seda kraami kuulaks teinegi kord. Ütleme nii, et Blue Deja Vu vana kooli mehed tegid seekord Leplandile & Suvistele vähemasti ehedusega  silmad ette.

Advertisements

Üks vastus

Subscribe to comments with RSS.

  1. sol said, on 09/03/2012 at 02:43

    Ohjah, Trehv!!! See on üks tore koht, kus ma isegi heameelega käin… mõttes. Tegelikult käin ma sellest ainlt mööda.


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: