tavainimene

Otsitakse eksortsisti

Posted in * by tavainimene on 04/03/2012

Selle jutu jätkuks, et sportimine teeb peast lolliks: ostsin endale tuttuued ClimaCool™ UltraLite DriFit® trennipüksid, mille üks paar maksis enam-vähem sama palju kui kogu minu ülejäänud samkompunn-garderoob. Nagu oleks mu vanadel poomvillastel retuusidel midagi viga olnud. Nüüd tunnen ma kompulsiivset iha omandada lisaks neoonroosa ZeroStress™ AntiShok® ThermoActive topp. Vähegi kaine vaatleja mõtted viiks see alpikannikarva ilmutus nondele sajaprotsendilisest lihast vorstikestele.

Täna tabasin end ühel hetkel poes hajameelselt näppude vahel keerutamas InstaSlim™ 3DSculpt BodySense® tselluliidikreemi. Oo ei! Tõusin ja tõttasin koju / nagu põleksid juuksed. (Kempsupaber ja nõudepesuvahend jäidki ostmata.)

Näib nii, et ma olen seestunud Chätryni ninelisest deemonist. Järgmiseks tulevad ilmselt päevakorda küünemaalingud ja ripsme dušš.

On muidugi ka teine võimalus. Sellele on peaaegu et liiga hirmus mõelda, aga … võib-olla ilmutab ennast niisugusel viisil see paljukiidetud mens sana?

Advertisements

13 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. notsu said, on 05/03/2012 at 00:46

  Aga on need vähemalt mõnusad püksid ja teevad, mis lubatud?

  • notsu said, on 05/03/2012 at 00:46

   noh, et väldivad kõiki tuntud ja tundmatuid vigastusi jne.

  • Rents said, on 05/03/2012 at 17:31

   Notsu, mida sa ajad. Naiste trennipüksid ei pea vigastuste eest kaitsma, vaid looma visuaalse illusiooni, et tagumik JUBA on ilus ja trimmis. Nagu korsett, noh.

  • notsu said, on 05/03/2012 at 23:45

   Korsett võib olla ka jumala praktiline, vähemalt renessansskorsett on palju mugavam volksumisvastane vahend kui rinnahoidja. Ei anna võrreldagi. Ainult selgapanemine on kole aeglane.

 2. tavainimene said, on 05/03/2012 at 06:39

  Lubadust “need püksid väldivad vigastusi” oleks vist võimalik ainult falsifitseerida, mitte verifitserida?
  Esialgu tundub, et nende pükste peamine eelis puuvillaste retuuside ees on see, et peale pesu kuivavad kiiremini ja põlvekohad ei veni välja. Mõnusad on nad küll, sihuke sile materjal, pragiseb minu tuulest karedate käte all.

 3. kaarnake said, on 05/03/2012 at 09:03

  Mul on Sulle 1 hea harjutus.
  Seisa keset lagedat (soovitavalt s6nnikul6hnalist, soovitavalt v2listingimustes) ruumi. Hinga sygavalt sisse. Kummardu. Su k6rval on 2 pange vedelikuga. V6ta need k2te otsa. K6nni nendega. K6nni veel. Vahepeal seisa, kuulata, kuidas siga kiunub, lehmad karjuvad, vanaisa k8hib, lapsed r88givad. Hirmus n2lg on. K2ed valutavad, silme eest on kirju ja parem jalg ei kuula s6na. Puhub vinge tuul, sajab l8rtsi, jalar2tid ja seelik on l2bi vettinud.
  Keskendu ja j2tka. 2ra lase soojal toal ennast eksitada.
  Kujutle veel.
  Selle peale peaks yks Ch2thryn vingudes p6genema, sest t88 on raske, syya annavad mehed ja manigyyr ei tohi katki minna. Sina aga tuled katsumusest l2bi nagu eesti naine v6ivirnast.
  Sinu suhe spordiriietuse kaubam2rkidega ei ole ju ajuletaalse m6juga. Ma ise ei suuda uute pulstide peale kulutada, aga mis puutub t88riistadesse ja masinatesse siis olen lootusetu kaubam2rgipede. Sellel on v2ga praktiline p6hjus – kvaliteet.

  • tavainimene said, on 05/03/2012 at 13:47

   Sõnnikulõhna ja kartuliämbrite hooaeg läheneb, juba sättisin paprikaseemnete jaoks potid valmis. Vist panen natuke petuuniat ka, kuigi lillemajanduse peale on mul märksa kehvem käsi kui köögiviljanduse. Unistuses on kujundada minimaalse hooldusvajadusega maitsekad püsilillepeenrad, kus on värvide ja vormide harmoonia ning kogu aeg midagi lopsakalt õitseb, aga tegelikkuses on ikka mingid igerikud tuustid suvalistes kohtades.

  • Rents said, on 05/03/2012 at 17:33

   Kaarnake, mida see vanaisa seal keset põldu teeb?

   Ja kulla blogiperenaine, sinu lillepeenrajutu peale ütleksin ma ainult ühe sõna – höhöhöhöhöhöööö. Tuleb see siis inimese suust, kes iga aasta mõtleb, et vot NÜÜD, sel aastal küll teen ja oi, kuidas hoolitsen.

 4. kaarnake said, on 05/03/2012 at 19:56

  Rents, stseeni kese on majahurtsiku ja laudak8ksi vaheline porirada. Vanaisa k8hin ja r8gin on kuulda sellep2rast, et maja uks ei k2i korralikult kinni ja pliidi 22res toimuv on 6uest n2ha-kuulda.
  Lillepeenardega selline lugu, et kesse j6uab oma t88 k6rvalt pidada korrektseid barokkpeenraid, mille jaoks viisakamates maades on perenaisel abiks v2h 3 aednikku. Meie v2hetasustatud, aga nupukas aednik peab v2hese t88ajaga arvestades toetuma k6rgekasvulistele pysikutele (nn taluaia pysikud, mida k6rgem, seda vingem – rabarbrid, vaigulilled) ja kiirekasvulistele suvikutele (lattoad, herned ja k6rvitsalised), mis suudavad umbrohu ilma k6rvalise abita l2mmatada ja ei n6ua pidevat plutitamist. See moment on minu aias v2ga oluline, ilusast, liigi- ja sordirohkest, h2sti l2bim6eldud kollektsioonaiast v6ib sellesama tuusti-momendi ja r2ige ajapuuduse t6ttu ainult unistada.

 5. sol said, on 09/03/2012 at 02:57

  Ah, milleks see võltstagasihoidlikkus…muidugi osta omale uued trenniriided. Igasugust tervisesporti saaks põmst harrastada igapäevariietes, aga PÄRIS trenniriietega on ka trenni tehes rohkem PÄRIS tunne. Ja inimestel on üldiselt kalduvus kulutada oma hobidega seotud vidinatele, olenemata mõistlikest kaalutlustest. Aga mens sana olemasolus ja seoses corpore sanoga ma kahtleksin väga.

  • tavainimene said, on 09/03/2012 at 12:28

   Kuidagi eriti piinlik on omada kallist ja edevat varustust, kui ise oled koba mis koba.

 6. sol said, on 09/03/2012 at 23:12

  Spordibeibed on enamasti väga jõulised, vähemalt need,keda mina tunnen. Lase Chätryn olla, temast on palju abi, kui pangetassimiseks läheb ; ) Ja eks me kõik oleme oma hobide orjad, mina näiteks ostsin oma hobile (lapsed) kõige uuema PetShopTreeHouse (ja hinda vaadates tahaksin omal pea otsast ära lõigata…)

 7. tavainimene said, on 13/03/2012 at 09:49

  Tegin Chätryniga kompromissi ja ostsin topi pruugitult Humanast. Ja mitte fuksiaroosa, vaid õunrohelise. Mulle varem tundmatu kaubamärk, aga guugeldades selgub, et mitte siiski päris no-name.

  Funktsionaalsuse, khmm, poolest ei jää see, ma kujutan ette, renessansskorsetile palju alla.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: