tavainimene

Vaatleme linnalinde: külmavares

Posted in * by tavainimene on 02/02/2012

Kolm kampsunit, neist kaks villased, ja kaks paari pükse, neist pealmised fliisvoodriga. Ega mantli alla palju rohkem ei mahuks ka. Kui veel külmemaks läheb, siis tuleb pealepoole mingi saanitekk või koormakate lisada.

Käed on lambanahast labakutele vaatamata punetavad ja katki. Kurekindad. Ükski salv ei aita, kaasa arvatud paljukiidetud  kaheksa-tunni-kreem, tuntud ka kui Röögatult Kallis Lõhnastatud Vaseliin.

Ma ei saa aru, kas see paganama kolesterool toimis kuidagi antifriisina või?

5 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. kaarnake said, on 03/02/2012 at 11:00

  Toimib jah;)
  Kylmetavate k2te karenemise vastu aitab taluv6i, see 85%-ne, mis on yldse toredalt universaalne salv, mitte ainult leivam22re.
  Kuidas Sul silmuskudumisega suhe on? Vanasti kanti 2-kordseid e voodriga kindaid, mu vanavanaema kudus veel pea 100-aastasena “meestele metsaminna”- kindaid. Soojad olid need kyll.

 2. tavainimene said, on 03/02/2012 at 11:52

  Silmuskudumisega on suhe hea, pitsiline vest sai just valmis ja üks paks müts on pooleli. Aga kootud kinnaste soojapidavusse olen ma paraku juba ammu usu kaotanud.
  Võid olen valmis proovima. Ülejäägi võib ju kolesteroolitaseme turgutamiseks seespidiselt manustada.

 3. keit said, on 04/02/2012 at 11:44

  Kätele “Kerasal” või “Neutrogena” kätekreem. Kerasal paraku imendub halvasti, pigem öiseks kasutamiseks, määrid õhtul käed sisse.

 4. notsu said, on 05/02/2012 at 00:33

  Või on superkreem. Ükski teine nii rasvane asi ei imendu nii hästi naha sisse.

  Ma vaatan, et jalavarred seisavad kõige paremini soojas nii, et villaste pükste peale tõmban tuuletõkkeks tihkest riidest seeliku. Annab natuke vähem kubujussi tunde kui kahtede pükstega, võimalik, et on ka soojem (samal põhimõttel, nagu sõrmikutele peale tõmmatud käpikud on soojemad kui topeltsõrmikud). Teine avastus: pika säärega saapad on soojemad kui lühikese säärega (üllatus-üllatus).

  Ma ei ole küll vist kõige suurem külmavares, aga elukaaslane A. on see-eest üks maailma suuremaid. Tema soetas endale sõjaväeasjade poest sõjaväekindad ja nendega pidavat käed soojas seisma. Ühiskonna hukkamõistu kartes ei saa ta kahjuks pükste peal seelikut kanda ja peab lootma pikemat sorti jopede-mantlite peale.

  Kaalukaotusega pidi küll külmetamine kaasa tulema (räägivad tuttavad, kes on kaalu langetanud, endal pole sellist asja enam ammu ette tulnud), kolesterooli kohta ei oska öelda.

 5. tavainimene said, on 06/02/2012 at 12:17

  Tänan kõigi soovituste eest, kuigi ma salamisi loodan, et ilm läheb enne soojemaks, kui ma jõuan neid rakendama hakata.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: