tavainimene

“Lipakas”

Posted in * by tavainimene on 24/11/2011

Üht tööasja ajades külmusin ma kondiüdini läbi. Töölt koju kõndides ligundasin saapad märjaks. Kodus aega parajaks tehes avastasin, et olen mustrit valesti lugenud ja pean kümme tolli kudumist üles harutama. Ei ole just parim eelmäng filminaudingule. Nii et, jah, vabandust, aga tänane PÖFFiõhtu läks sama hästi kui nurja.

Võimalik, et “Lipakas” oli tegelikult tõesti peen ja sügav taies täis tabamatut naiselikku huumorit, aga mina nägin ainult pleekinud kolhoosimaastikku, poollahtiste kitlinööpidega kanatalitajat ja monotoonset nühkimist hämarates tubades. Nimitegelane ei tekitanud mitte mingit empaatiat ega huvi; ei tekkinud üldse mitte mingit soovi arutleda, kas ta on litsakas või siis hoopis “seksuaalselt võimestatud” või kuidas iganes seda tänapäeval korrektne nimetada peaks olema.  Ii-gaav.

Filmi alguses jookseb auto ette ja saab vigastada hobune, keda kiin on saba alt hammustanud. Filmi lõpus saab meespeategelane oma rivaalidelt peksa, kuna nende kanatalitajat on kiim saba alt hammustanud. Palun vabandust labasuse pärast, aga täna ma paremat ei suuda.

Üks vastus

Subscribe to comments with RSS.

  1. Aveke said, on 24/11/2011 at 22:54

    Asi ei ole Sinus.
    See oligi tõsiselt jama film.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: