tavainimene

Nädal läks, teine algas

Posted in * by tavainimene on 14/11/2011

Külaraamatukogus olevat tekkinud väike buum. Memmed lähenevad, külg ees, häbelikult raamatukoguhoidjale ja paluvad “seda, noh, raamatut, seda kartlandi, mis varsti ära keelatakse”.

Maal oli muidu ka vahva. Sugulase juubel lõppes kultuurimajas — laudadega pidu ja kahemehebänd. Kohalikud retkejuhid valgustasid mulle tantsupõrandal hargnevate draamade tagamaid stiilis “selle paari naine ootab tolle paari mehelt last, aga nende kummagi oma elukaaslased seda ei tea”. Ausalt, see kõik kokku polnud vähem põnev kui PÖFF.

Bussis mängis valjult mingi muusika-Cartland, kus siirupise häälega meessolist esitas šlaagreid, milles kordusid ebanormaalselt sageli sõnad “kumab sügiskuld” ja “meil koos on olla hea”. Natuke aega lõbustasin ennast sellega, et püüdsin iga järgmist värssi riimi järgi ette aimata, aga mäng muutus kiiresti igavaks liiga kõrge võiduprotsendi tõttu.

Kodus pidin selle kõige peast kustutamiseks rakendama tõsiseid psühhohügieeni abinõusid, mis minu metallilemb-naabrite seisukohast oli küll kindlasti cartlandi kustutamine pilcheriga, aga tehkem ikka mööndusi keskealisele naisterahvale.

4 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. tuuli said, on 14/11/2011 at 15:43

  kahjux saavad ainult omad arvata. WordPress

 2. Morgie said, on 14/11/2011 at 16:55

  Shlaagrid stiilis “selle paari naine ootab tolle paari mehelt last, aga nende kummagi oma elukaaslased seda ei tea” oleks ka täiesti… Cartland.

 3. bunsen_lamp said, on 15/11/2011 at 22:06

  Cartland on eesti külaelu tabavam tõlgendaja kui mingi Tammsaare eales olla võib. Sellepärast võimurite klikk, mis on teadupärast ametis külaelu väljasuretamisega, teda ärakeelata tahabki.

  • tavainimene said, on 16/11/2011 at 07:17

   Nii kriitiline kui ma ka olen võimurite kliki suhtes, külaelule annavad väidetavalt kabelimatsu siiski sisepõlemismootor ja nafta ning nende kolm tütart industrialiseerumine, urbaniseerumine ja globaliseerumine.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: