tavainimene

Lihtsalt üks päev

Posted in * by tavainimene on 23/02/2011

Tallinna kontsert-vastuvõtuga võrreldes on Tartu kontsert-aktus mõnusalt kodune, glamuuri ja disainertualette on vähe (ennemini näeb kampsuneid), aga see-eest enamik inimesi tunneb üksteist nägupidi. Kontserdiosa oli taas reipalt nooruslik, Elleri kooli muusikutelt. Tubin oli vägagi kuulatav, finaaliks oli Eugen Kapi “Seppade tants”, mis kõlas  sihukese kergelt popiliku mündiga.

Peaministri kõne oli seekord pigem erakonnajuhi kui valitsusjuhi oma, tulemusele orienteeritud, nagu öeldakse. Sõna “tööpuudus” ei mainitud mitte kordagi. Valimiste eel on see muidugi arusaadav, võitu ihkav liider peab näitama, et ei ole “kartust, nõrkust tema südames”.

Jah, valimiste lähenemine annab endast tunda, eriti postkasti juures. Iga päev leian sealt ilusaks retušeeritud inimeste pilte. Jõudsin just äärmiselt nukra logistilise otsuseni, et posti peab hakkama võtma mitte koju tulles, vaid kodust välja minnes. Reklaamid on ju mõistlikum otse vanapaberi kasti viia, mitte neid vahepeal toas soojendada. Kirju pole aga nagunii.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: