tavainimene

Vihmane pärastlõuna Piirissaarel

Posted in * by tavainimene on 25/10/2010
Advertisements

5 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. sol said, on 25/10/2010 at 23:53

  Väga ilus; aga Piirissaar iseenesest on kohutavalt igav koht. Kõige põnevam Piirissaare juures on sinna jõudmise viis. Hõljuk? Praam? Kaater? Helikopter? Kõrkjatest parv? Kummimadrats? Pegasus (laev)?

  • tavainimene said, on 26/10/2010 at 14:53

   …või talvel mootorsaan. Pegasus sinna ei käi, sinna käib nüüd Koidula – ontlik europraam, neli autokohta, salongis televiisor, baaris kohv ja õlu.

 2. kaarnake said, on 26/10/2010 at 09:15

  Mulle tuli kecerlik mõte seoses kasiinosaare-ideega. See puukirik & too sinime maja olexid päris kuuli ätitjuudiga, mõtle ise – millised & kahe-kolmemillised autod potisinise maja kõrval 100-aastaste õunapuudega disainit parklas…
  Midagi teha, on kohad, kus on melu, & on kohad, kus elataxe. Need ei tohix omavahel väga kattuda. Piltidel on selline mõnus, lausa looduskaitse-staatust vääriv melanhoolia.

 3. tavainimene said, on 26/10/2010 at 15:14

  Hasartmängusaare mõtet üks mu tuttav kunagi arendas, aga tema vaimusilmas tagusid seal habemega taadid sauna taga doominot :)

  Selle kaitsealuse melanhooliasaare suhtes on mul vastakad seisukohad. Ühest küljest, jah, hääbumise õilis-nukker ilu ning vagad kortsusnäolised memmekesedversus turismiäri labane kassikuld ja lillelistes bermuudapükstes lärmavad jõmmid. Aga. On võimalikud ju ka krapsakad ja tegusad memmed-taadid ning pieteeditundelised külalised?

  Minu meelest võiks seal küll olla üks tore loodusrada jalutamiseks, üks laud ja paar pinki pikniku pidamiseks, poes lett kohaliku käsitööga ja sadamas või vallamajas korjanduskast vabatahtliku külastusmaksu maha jätmiseks. Minu pärast olgu ka väiksed viidad, mis juhivad külalist mööda niisugust marsruuti, kus ta kohalikke ei sega.

  Ähh, võib-olla ma olen lihtsalt rikutud — kapitalismist, urbanismist, protestantlikust tööeetikast või millest iganes.

 4. tavainimene said, on 26/10/2010 at 15:18

  Kuigi eks nende väljasuremiskallakuga külade turismialased pingutused (“konsultant käskis arengukavasse sisse kirjutada”) kukuvad tihtipeale välja nii kohutavalt kurvalt, et tahaks jooksu panna.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: