tavainimene

Sekka päevakaja

Posted in * by tavainimene on 21/10/2010

Ma vist ikka ei suuda ekskommunikeeritud geikristlastele kaasa tunda nii tugevalt, nagu sünnis oleks. (Püüan vähemasti distantseeruda kahjurõõmust stiilis “ristikoerad pöörasid omavahel purelema”.) Iga mittetulundusühing võib ju oma liikmesusele piire seada, ükskõik kui veidrad need teistele ei tundu. Kui Progressiivsete Eurokarsklaste Selts teatab, et ka kaljajoojad pole nende ridades teretulnud — no mida’s teha. Kindlasti ei ole universumi loojal ainult üks volitatud maaletooja.

Mikseri valimine sotside juhiks oli elevusttekitav sündmus, aga ma kardan, et edu hoidmiseks tuleb tal üksjagu vaeva näha. Jõusaal, häälekool, energiline kõnnak, õiget värvi lipsud, perepildid, meemipotentsiaaliga teravmeelsused ja kogu see muu värk. Poliitika on ju nagu commedia dell’arte. Terane poisike tõmbas karmil papal tabureti alt ära ja rahvas juubeldas — aga mis edasi? Vaadake, kui järjekindlalt Savisaare alfaisase imagoga tööd tehakse (kogu see subrettide armee!), aimata on vilunud professionaalset kätt.

Advertisements

3 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. nodsu said, on 21/10/2010 at 21:30

  Närin tähte: ekskommunikeeritud pole vähemalt avalikustatud andmete põhjal Eestis küll ühtki geikristlast.

 2. nodsu said, on 21/10/2010 at 23:56

  …. aga mis puutub EELK nimelise mittetulundusühingu piiridesse, siis selles asi ongi, et vähemasti luterluse alustekstides selliseid piire ühemõtteliselt välja lugeda ei saa ja ka EELK liikmete hulgas puudub selle koha pealt konsensus. Konsistoorium omavolitseb, vaat mis. Iseküsimus muidugi jah, et kummaline, et EELK sisetüli on saanud eesti rahva asjaks.

  Ma lingin selle kohta ka siin Petti teravakeelelist artiklit Eesti Kirikus.

 3. tavainimene said, on 22/10/2010 at 10:37

  Nojah, ma Eesti Kirikut üldiselt ei loe ja, nagu selgub, Postimeest loen ka liiga pealiskaudselt. Aga tõe ja õiguse tagaajamine on ju meite maal ammust ajast populaarne spectator sport.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: