tavainimene

Tera siit, teine sealt

Posted in * by tavainimene on 30/09/2010

Päevalehes kirjutab keegi kultuurikorralduse magister, et Hungaris aksepteeritakse homode õigusi enam kui meil. No kulturna värk. Ütleme nii, et meil on arengupotensiaali. Eileõhtuses televäitluses jäi kõrva, et keegi kasutas “marginaalne”, mõeldes arvatavasti “markantne” ja keegi teine jällegi “apelleeris”, kuigi sisu poolest ilmselt hoopis “illustreeris”.

Eile mõtlesin veel sellele, et praegu juhti otsivatel erakondadel ei ole ikka sugugi kerge. Parteiliider peab ju lõppude lõpuks olema riigijuhi jääklassiga isik. Kes,  kui kaks sardoonilist saatejuhti temalt lõõskavate prožektorite all pärivad, kuidas ta kommenteeriks leiboristide uut energeetikaprogrammi regionaliseerumisdiskursuse kontekstis vms, suudaks anda vastuse, mis ei paneks vaatajaid piinlikkusest pead diivanipadja alla toppima.

Pihli programmi lugesin ka. Huvitav, kes selle kirjutanud on? Praegustel tingimustel on valimised nagu spordiennustus, kus panuseid tehes tead meeskonnast ainult treenerit või halvemal juhul maskotti.

Ja veel üks eilne mõte oli see, et pensionifondi vahetamine on ilmselt sama mõttekas kui poes aeglasest kassasabast teise üle kolimine. Kohemaid hakkab vana saba kiiremini liikuma ning uus jääb toppama. Vahel näivad Murphy seadused sama vääramatud kui Newtoni omad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: