The rabbit comes out of the hole…
Hakkab saama ilmsiks, et ma olen topoloogiline idioot. Pärast seda, kui me ei suutnud kamba peale isegi juhendi abiga kolme tärni raskusastme puslet kokku panna (õigemini lahti võtta), hankisin ma endale katseks ühe väiksema kahetärnise. Sama seis. Parim, mis ma suudan, on see endisest kunstipärasemalt sassi ajada. Vend mugistas naerda ja arvas, et riikides, kus relvad on vabamüügis, peaksid sellised mänguasjad olema keelustatud — puzzle rage vms.
Ülesanne ise on väga lihtne — vabastada rõngas nööridest. Ükski kuulike läbi rõnga ei mahu. Lootusetu. Ime, et ma kingapaelade sidumise kuidagi selgeks olen saanud.
Tere.
Valisin su oma blogiaasta viie enimmeeldiva hulka. Sa kirjutad hästi teistsuguseid lugusid siia – vahvaid, naljakaid, segadusseajavaid, tragikoomilisi ja suisa imestamapanevaid asju. See eristab Sinu oma paljudest teistest, jääb meelde, innustab… On olnud tohutult tujutõstev lugemine!
Aitäh ja jõudu ka edaspidi sama/oma rada jätkata!
Kaunist uut ka!
Soovin Sulle head vana aasta lõppu ja väga ilusat uut aastat!