tavainimene

Humanitaarsed apsatid

Posted in * by tavainimene on 07/12/2009

Loe ja imesta: humanitaarerialad produtseerivad inimesi, kelle jaoks konkreetsus tähendab ähmasust, aga vähemasti oskavad need inimesed ennast sooliselt teadvustada. Seevastu tehnikaülikooli lõpetanud ei saa aru sellestki, et inimesed mängivad seltskondlikke ja seksuaalseid mänge. Suurtel naisreaalteadlastel on naiselikkuses/humanitaarias puudujääke: ei kanta kleiti ega kõrge kontsaga kingi; näiteks mõned naismaletajad on silma paistnud hoolitsemata välimusega.

Lõpuks esitab autor küsimuse, kuhu me niimoodi välja jõuame, ja deklareerib, et me vajame naiselikkust ja humanitaariat.

See on isegi liiga veider, et kuidagi kommenteerida. Huvitav, kas male on tegelikult rohkem reaal- või humanitaarvaldkonna nähtus?

2 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

 1. Indigoaalane said, on 07/12/2009 at 16:02

  Avasid huumorirubriigi?!:)
  näed siis, ja mina juurdlesin, et miks mul “ei ole ülevaadet inimkäitumise veelgi keerukamatest taga­maadest”. Ime et mehele sain..

 2. tavainimene said, on 07/12/2009 at 16:17

  Jah, me ju kõik teame, mis on ühist naismatemaatikutel ja merisigadel :)
  Aga Rubenile on oponeerimas Indrek Tarand, kes tahab just rohkem insenere. Delfis on tema jutt ka kokku võetud ja seal käib ka teatav diskussioon.
  Ei ole vist see asi ikka nii lihtne, et koolitame hulga insenere ja kohe on meil ka hulk kõrgtehnoloogilisi töökohti. Miskipärast kapitalistid ei reageeri tööjõupakkumisele õigesti: meil võib olla 2000 töötut ärijuht-suhtekorraldajat ja totaalne keevitajate defitsiit, aga nemad asutavad ikka keevitustöökodasid, mitte suhtekorraldusagentuure :)


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: