tavainimene

Valged ööd

Posted in * by tavainimene on 24/06/2009

Nüüd hakkavad siis päevad jälle lühemaks jääma. Jaanilaupäeva töövaba osa  möödus lugedes ja magades ja mõlgutades, et valged ööd olid vanasti kuidagi valgemad. Eile kella poole kaheteistkümne aegu oli väljas ikka üsna pime.

Lugesin ajaviiteks kirjandusuudiseid. Vanameister Salinger (jah, ta on elus ja 90-aastane) plaanib kohtusse anda J. D. California pseudonüümi all kirjutava Rootsi-Ameerika autori, kes on kirjutanud n-ö järje romaanile “Kuristik rukkis”. Slate kirjutab sellest pikemalt. Ja Alastair Reynolds on saanud piraka lepingu kümnele romaanile. (Mina aga ootan endiselt, millal “Century Rain” filmiks tehakse. Kahju, et Harrison Ford peaosa jaoks vanavõitu on.)

Jaanipäeva hommikul olen kahevahel, kas hakata tööle või minna õue. Töö tähtaeg pressib kõvasti peale, nii et jalutuskäik botaanikaaias lükkub ilmselt teadmata tulevikku.

2 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

  1. JB said, on 29/01/2010 at 12:09

    Näed sa, ja nii ta otsad andis … Salinger siis.

  2. tavainimene said, on 29/01/2010 at 15:06

    Jah, vana mees kutsuti koju. Uurisin täna huvi pärast, mis sellest kohtuasjast sai. “60 Years Later: Coming Through the Rye” keelatigi USAs kohtu poolt ära, kuigi kriitikud leidsid, et see pole plagiaat vaid pigem kehvapoolne fan fiction.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: